"Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır."

  • Yeni üyeler Neler Yapmalı, Nasıl Başlamalı? Detaylar için tıklayın
    Rütbeler ve genel görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık alanları hakkında bildirge için tıklayın
    Güncel forum kuralları için tıklayın

Android İçin 5 Uygulama Gizleme Programı

Nötr10

SM Tim Lideri
Yarbay
Katılım
9 Ara 2018
Mesajlar
524
Görev/Org:
lojistik
Android İçin 5 Uygulama Gizleme Programı


1.App lock:

Bazen, bazı uygulamaların tüm durumlarda erişilebilir olmasını istersiniz. Örneğin, telefon oynamak için çocuğunuza oyun oynatıyorsanız, ancak Galerinize erişmesini istemeyebilirsiniz. Yani bu uygulama kolay bir çözümdür.

İstediğiniz uygulamaları kilitleyebilirsiniz. Uygulama kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kilitlemek istediğiniz uygulamalar için bir parola veya desen ayarlayabilirsiniz. Cihazınıza yeni bir uygulama yüklediğinizde, Uygulama dolabı onu kilitlemek isteyip istemediğinizi sorar. Ayrıca mevcut uygulamalardan herhangi biri için kilidi istediğiniz zaman etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Tıklayarak indirebilirsiniz.


2.Signal Private Messenger:

Signal Private Messenger, herhangi bir şeyi paylaşabileceğiniz bir mesajlaşmadır ve siz ve onu gönderdiğiniz kişi arasında kalır.

Hiçbir günlük veya kayıt sunucuda bile korunmaz, bu onu en iyi gizlilik uygulamalarından biri yapar. Bu uygulamayı kullanmak için ayrı bir kullanıcı adı, şifre veya görünen ad oluşturmanıza gerek yoktur. Bir hesap oluşturmak için telefon numaranızı kullanmanız yeterlidir. Ayrıca arkadaşlarınızla grup oluşturabilir ve belge, metin vb. Gönderirken gizliliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!
indirebilirsiniz.

3.Orbot: Proxy with Tor:

Akıllı telefonları çevrimiçi alışveriş, bankacılık, üçüncü taraf işlemleri ve diğer çeşitli işlemler için kullanıyoruz. Bir kez incelediğiniz ve ziyaret ettiğiniz hemen hemen her sitede bir Reklam olarak gösterilen bir ürünün göründüğüne hiç şaşırdınız mı? Bunun nedeni, internette gezinirken dijital ayak izlerini geride bırakmanızdır. Bundan kaçınmak için göz atmak için bir anonim ortamına ihtiyacınız vardır.

Bu uygulama, gizliliğinizden ödün vermeden diğer uygulamaların Internet’i kullanmasını sağlar. Size üç katmanlı koruma sağlar ve kişisel bilgilerinizin halka açılmasını engeller. Tor ile Orbot: Proxy kullanırken, tüm kullanıcılar kimliklerini gizleyen sunucu ile aynı görünür. Bilgilerinize göz atmaya başladığınızda, tercihleriniz şifrelenir ve yalnızca hedeflenen hedefe ulaştığında şifresi çözülür.

Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!
indirebilirsiniz.

4.App Ops:

Telefonumuzdaki bazı uygulamalar, kullanmaları gerekmeyen kaynakları kullanır.

Örneğin, telefonunuzdaki Google haritaları konumu kullanıyorsa, para cezası, ancak kişileri kullanıyorsa, doğru değildir. Aynı şekilde, diğer birçok uygulamada olması gerekmeyen kaynaklar kullanılır. “Uygulama Operasyonları” nı kullanarak bu tür uygulamaların bu tür kaynakları kullanmasını kısıtlayabilirsiniz. Bu uygulamalar için erişim izinlerini elle yönetebilirsiniz.

Tıklayarak indirebilirsiniz.

5.Incoming call lock:

Telefonunuza gelen tüm çağrıların yalnızca sizin tarafınızdan yapılmasını istiyorsanız, gelen çağrılarınızı bir şifre ile koruyabilirsiniz.

Gelen Çağrı Kilidi o kadar etkilidir ki hiç kimse şifre girmeden arayan adını veya telefon numarasını göremez. Bu uygulama ile, bireysel kişiler için aramaları kilitleyebileceksiniz.

Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!
indirebilirsiniz.


Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!
 
Üst