"Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır."

• Yeni üyeler Neler Yapmalı, Nasıl Başlamalı? Detaylar için tıklayın
    Rütbeler ve genel görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık alanları hakkında bildirge için tıklayın
    Güncel forum kuralları için tıklayın

Hacking Source Proxy Grabber v2.0

batchcode

Teğmen
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Daha Öncedende Bir Versiyon Yazmıştım Pek Hoşuma Gitmemişti
Bende Yeni Bir Takım Şeyler Ekleyip Sizlere Sunmak İstedim....
Uygulama Çalışınca Anti Virüs Devreye Girebilir Bunu Yanlış Anlamanızı İstemem
Sonuçta Ben Bu Proxy'leri Kendim Bulup Yayınlamıyorum
Bu Uygulama Bir Kaçtane Siteden İnjet Edip Size Sunuyor Bu Program Eksik Veya Eklememi İstediğiniz Birşey Olursa Yorum Bırakırsanız Dönüş Yapabilirim
Sağlıcakla Kalın Görüşmek Dileğiyle....

Not:Yazılım Vb Net İle Tarafımca Yazılmıştır

Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!

Rar Pass :HackingSource

ENYALIOS

Yarbay
Uzmanlık Alanları:
Siber İstihbarat
Görev/Org:
istihbarat
Eline sağlık hocam

Mahfuz

Er
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Daha Öncedende Bir Versiyon Yazmıştım Pek Hoşuma Gitmemişti
Bende Yeni Bir Takım Şeyler Ekleyip Sizlere Sunmak İstedim....
Uygulama Çalışınca Anti Virüs Devreye Girebilir Bunu Yanlış Anlamanızı İstemem
Sonuçta Ben Bu Proxy'leri Kendim Bulup Yayınlamıyorum
Bu Uygulama Bir Kaçtane Siteden İnjet Edip Size Sunuyor Bu Program Eksik Veya Eklememi İstediğiniz Birşey Olursa Yorum Bırakırsanız Dönüş Yapabilirim
Sağlıcakla Kalın Görüşmek Dileğiyle....

Not:Yazılım Vb Net İle Tarafımca Yazılmıştır

Rar Pass :HackingSource

üstadım burdan alıntımı yaptın yada senden alıntı yapmış olabilir tarihe bakarsak(üstadım yanlış anlama niyetim samimi)

batchcode

Teğmen
Sıkıntı Yok Orda Takılmıyorum Sadece Millet Gidip Bilmediği İnsanların Yazdığı Abuk Subuk Programlarla Uğraşmasın Kendi Milletinde Kardeşlerinin Yazdığı Programları Kullansın Yanlışmıyım

Önceki cevapları görüntüle…

batchcode

Teğmen
@Mahfuz Başkan Ben Bu Tür Konuları Takmıyorum Beni Takdir Eden İnsanlar İçin Elimden Geleni Yaparım Hı Dersenki Saygı Duymuyorlar Onada Diyeceğim Tek Kelime Ben İnsanlık Yaptım Ama Karşımdaki İnsanlıktan Anlamıyor Uzun Sözün Kısası Birileri Benim Yaptıklarımı Küçük Buluyorsa Hodri Meydan Daha İyisini Yapsın Maksadım Yarışmak Değil Sadece Kendini Geliştirmek İnsanlara Örnek Uygulamalar Sergilemek Paylaştığım Programlar Veya Kaynaklar İlerde Bu İşe Yeni Başlayacak İnsanlara Birşeyler Bırakmak Bu Sadece Benim PaylaşımlarIımla İlgili Konuşmuyorum Her Paylaşım Önemlidir Ben Bir Programa Baktığım Zaman Neden Bunun Daha İyisini Yapmayayım Diyorum Örnek Bu Programla 2 Hafta Uğraştım Bakınca Basit Duruyor Ama Arkaplanı Çok Karışık Özelliklede Bayrak Ekleme Olayı Destan Yazdım Kusura Bakma İyi Dolmuşum :)

Mahfuz

Er
@batchcode dolamnız sıkıntı değil.Ben bir insan ve emeğe saygı duyan birisi olarak üstüme düşeni yapıyorum.Ayrıca bu konu forum kurallarında'belirtilmiş;
forum kuralları okuyup incelemenizi öneririm
13. madde:Başka kaynaklardan elde edilen, derlenen ya da alıntı yapılarak foruma yazılan yazılarda, kaynak belirtilmesi zorunludur. Forumumuzda paylaşılan teknik dökümanlar için sitemiz kaynak gösterilemez.

ayrıca insanlık nedir? ne değildir? konusuna girmeden önce kendimizi bir tartıya koymak lazım.
Not:Her insanın (özellikle bu forumda) uzman olduğu bir konu vardır.(istisnalar dışında)
Geceniz hayırlı olsun.
Vesselam

batchcode

Teğmen
Arkadaşlar Şimdi Aklıma Geldi Sizler İçin Bu X-slayer İn Yazdığı Bir Çok Site İçin Bu Acconts Checkerler'den Bahs Ediyorum O Programların Nasıl Yazıldığını Anlatsam İşinize Yararmı ?