"Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır."

• Yeni üyeler Neler Yapmalı, Nasıl Başlamalı? Detaylar için tıklayın
    Rütbeler ve genel görevlendirme konuları hakkında bilgi almak için tıklayın
    Uzmanlık alanları hakkında bildirge için tıklayın
    Güncel forum kuralları için tıklayın

İstek, Öneri, Şikâyet

EfendiBey

KURUCU
Görev/Org:
ust_yonetim
Selamun Aleykum,

Sistemi iyileştirmeye yönelik önerileriniz, forum hataları ve talepleriniz varsa bu konu altından mesaj yazabilirsiniz. Forum rengini değişelim demeyin zira çok düşündük ve bu şekilde kalmasına karar verdik.

Maksadımız sizleri de dinlemek ve bir tuğla da sizin koymanızı sağlamak.

Dipnot: Geyik konusu değildir. Gereksiz postlar geçmeyelim.

YAPILACAKLAR
  1. Favori konular özelliği (güvenlik sebebiyle beklemede)
  2. Özel Saldırılar etiketinde hata var.
  3. Mobil uygulama isteği

Son düzenleme:

gizemli_hacker

Terörle Mücadele Bölüğü Lideri
Yüzbaşı
Görev/Org:
sm_timi
Forum kategoriler hakkında bir kaç önerim olacak.

Konu açarken uygun kategori bulmak zor oluyor ve hali ile karışık yerlere açılıyor veya konu dışı kategorisine açılıyor. Yazıcağım kategoriler eklense güzel olacağını düşünüyorum.

Scripts & Templates
Deep weep
Trojan &virüsler
Bilgisayar güvenliği

Kodlama sistemleri ne ayrı kategori eklense daha iyi olacaktır ve konular daha rahat bulunacak göze daha hoş gelecektir

Python, HTML, c ++, php JavaScript gibi ayrı olması daha iyi

Sosyal medya veya Sosyal Platformlar
Gibi bi kategori olması forumu daha toplu gösterir böylece instagram, facebook gibi konuların hepsi düzenli bir yerde olur.

sosyal medyada hesapları veya olsun YouTube kanalı olsun eğitim amaçlı olur veya yapılan operasyon lar olsun yeni üyelere teşfik oluyor ve heves ile katılmak istiyen çok oluyor hack aleminde tanıyan biliyor zaten

Niye bilmeyen bizi duymayan üyelere sesimizi duyurmayalım. Onun için sitemize ait hesaplar olması bizi her zaman bir adım öne götürür
Ve üye çekme olsun forum aktifliği olsun daha verimli olacağını düşünüyorum.

Önerilerim bunlardır zamanla forumun durumuna göre öneride bulunabilirim ama bunların olması daha iyi olacağını düşünüyorum.

Saygılarımla : gizemli_hacker​

Son düzenleme:

Göktuğ

Web-Grafik Tim
Yüzbaşı
Uzmanlık Alanları:
Grafik Tasarım
Görev/Org:
lojistik
Katılıyorum bazı konularda bana göre generallerin sosyal medya hesapları olması lazım ve yapılan hacklerin oradanda belirtilmesi lazım .

Ryuzaki

SM Tim Lideri
Korgeneral
Uzmanlık Alanları:
Bug Research
Güvenlik Zaafiyetleri
Sosyal Mühendislik
Warez
Görev/Org:
ust_yonetim
Sosyal Medya hesaplarını an itibari ile tekrar aktif ve güncel yapma üzerine çalışıyoruz. İlgin için teşekkürler. Çalışmalar yaparsan burada paylaşabilirsin. Gerek görülürse sosyal medya hesaplarında biz paylaşırız.

Codbar

Er
“Sergilenen tüm makaleler kısmı” bıraktığım gibi duruyor. Oranın düzenlenmesi şart bence. Örnek vermek gerekirse; Yayınlananan her bir makaleyi, bildirim aracılığıyla üyelere/seçilmiş kişilere iletilebilir ve bu üyeler durum değerlendirmesi yaptıktan sonra sergilenenler kısmına iliştirilebilir (Bu sayede daha ilgi çekici ve özgün kalitede makaleler ortaya çıkmasına vesile olabilir )

Mr.X

Asayiş Grup Lideri
Kurmay Albay
Görev/Org:
asayis
Merhaba,ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkürler.
Forum içerisinde açılan makale yazı ve dokümantasyonlar için birincil dereceden müdahil grubumuz "Lojistik Grup" olup bununla beraber her bir yazarın kaliteli ve özgün nitelikte yazı/makale kaleme almasını sağlayabilmek adına olması gereken yazar kültürüne ilişkin buradaki yazı, seçilecek konu ve işlenecek içeriğin nasıl olması gerektiğine ilişkin buradaki yazı referans olabilir.

Bu bağlamda makale,yazı ve dokümantasyonların daha iyi bir nitelik taşıyabilmesi adına istek/öneri/tavsiyeniz ilgili yerlerce değerlendirilecektir.Bilginize sunarım.

İyi Forumlar
Bildirildi.9 Haziran 2020 Salı. @EfendiBey @hax0r.tr

Son düzenleme:

XpectoR

57. Alay Bölüğü Lideri
Er
Görev/Org:
sm_timi
Hocam onerim var

Mr.X

Asayiş Grup Lideri
Kurmay Albay
Görev/Org:
asayis
Bu kısma açık,anlaşılır ve net bir şekilde öneri/talep belirtmeniz uygundur.

XpectoR

57. Alay Bölüğü Lideri
Er
Görev/Org:
sm_timi
Forumda bolukler kurulsun

Bu boluklerde soyle bir sistem olsun

Boluk liderine yarbay rutbesi verilsin

Boluk lideri 1 ay sonra rapor hazırlar cidden bu bolukte emek veren kisiler kişiler timlere alinir.boluk içerisinde yuzbasi rutbesine sahip olan kisiler timlere alınmaya hak kazanır

Mr.X

Asayiş Grup Lideri
Kurmay Albay
Görev/Org:
asayis
Merhaba,var olan bir bölük sistemimiz zaten var, bununla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: JTM

Mr.X

Asayiş Grup Lideri
Kurmay Albay
Görev/Org:
asayis
@XpectoR Verdiğim linki/konuyu okursanız

"Bölük Sistemi hakkında yardım almak için @ENYALIOS hesabına PM atabilirsiniz."

Yukarıdaki ibareyi görmüş olmanız gerek.Konuyla ilgili talebinizi yukarıda belirtilen yere iletmeniz uygun olacaktır.
İyi forumlar,ilginize teşekkürler.

1Hayals1n

Teğmen
İyi günler öncelikle
önerim paylaşmalrımıza bakanları görebileceğimiz bir sistem olsun her zmn merak ederım kim bakmış ,kim gördü gönderiyi diye.
(Belki instagram kalan bişeydir bilemiyorum ama formda da olmasını isterdim)

İYİ FORMLAR DİLERİM

Mr.X

Asayiş Grup Lideri
Kurmay Albay
Görev/Org:
asayis
Merhaba,öneriniz için teşekkürler.
Paylaşmış olduğunuz konularda mevcut görüntülenme sayısına Menü > Konularım kısmından erişebilirsiniz.Ama görüntüleyen kişi veya hesapların konu sahibine gösterilmesi bazı gizlilik problemlerine mahiyet verebilecek potansiyele sahip.Vermiş olduğunuz öneri yine de değerlendirelecektir.İlginize teşekkürler.
İyi Forumlar.

KuşçubaşI

Teğmen
Görev/Org:
sm_timi
Merhaba TurkZ yöneticileri.Yarın bildiğimiz gibi 15 Temmuz.Bu sebeple forumda 15 Temmuzu anmak amacıyla
eer.PNG
Bu bölüme uygun görsel yerleştirilebilir.
Şimdiden teşekkür ederim

KuşçubaşI

Teğmen
Görev/Org:
sm_timi
Forum bölümünün arka planı daha çekici bir şey olmalı bence.Konu başlıklarını ve genel forumu görüntülerken yanlar ve birazda üstler sade gri.oralara turkuaz renk olsa veya turkz logosu şeklinde bir görsel yerleştirilse güzel olur düşüncesindeyim.

JTM

Asayiş - İstihbarat
Mareşal
Uzmanlık Alanları:
Siber İstihbarat
Görev/Org:
ust_yonetim
Not alındı.

ALEXTRAX

Onursal Üye
<META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="5; URL=
Please, Giriş yap or Kayıt ol to view URLs content!
">

Anasayfadaki
Bunun süresini kısaltırmısınız? 5 saniye boş boş bakmak zor oluyor. Hayat kısa zaman az..

JTM

Asayiş - İstihbarat
Mareşal
Uzmanlık Alanları:
Siber İstihbarat
Görev/Org:
ust_yonetim
Not alındı hocam. :)