Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Turkz Grup

Ey Türk istikbalinin evladı!

İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Internal Link Nedir?

Zer0Day

Kısa bir mola
Admin
241
T. Puanı
43
Puanları
5
Katılım
10 Eki 2016
Mesajlar
131
Konum
/cat/etc passwd
Web sitesi
turkz.org
Uzmanlık Alanları:
  1. Web Hacking
Internal Link; Web sayfanızda kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla kullanılan seo için önemli bir dahili bir bağlantı türüdür.

Internal Link (Dahili Bağlantı) Ne İşe Yarar?

Google; web sayfanızın içeriği sıralanmadan önce bağlantılara ihtiyacı vardır. Google, yayınlarınızı ve sayfalarınızı en iyi, web 'deki bir yerden bağlantı verildiğinde bulur. Dahili bağlantılar ayrıca içeriğinizi birbirine bağlar ve böylece Google'a web sitenizin yapısı hakkında bir fikir verir.

Sitenizde bir hiyerarşi bağlantı link oluşturarak en önemli sayfalara ve gönderilere diğer, daha az değerli sayfalardan daha fazla bağlantı değeri vermenizi sağlarlar. Bu nedenle, doğru dahili bağlantı stratejisini kullanmak sayfa SEO'sunu artırabilir!

Bu tür linkler hedef kitlenin ilgisini çekebileceği düşünülen linklere kullanıcıları yönlendirme amacıyla gerçekleştirilir. Internal link yapısı belirli sınırlara sahiptir ve yalnızca kullanıldığı domain için geçerlidir. Domain dışında kalan linkler ise External link çıkışı olarak adlandırılır.

Internal Link (Dahili Bağlantı) Faydaları Nelerdir?

Internal link nedir, ne işe yarar gibi soruların cevabını her web sitesi sahibi bilmeli ve bu tür linkleme yöntemlerini en iyi şekilde kullanmalıdır. Özellikle Internal link (Dahili Bağlantı) içeriğinde anahtar kelimelerin kullanımı SEO açısından da oldukça avantajlıdır. Bu sayede arama motoru sonuçlarında da ilk sıralarda yer almak mümkün hale gelir.

Kaynak
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap